ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Наша політика конфіденційності відповідає на основні питання:

Навіщо і які дані ми збираємо у користувачів?
Як в подальшому використовуються ці дані?

У цьому описі ми намагалися пояснити все якомога простіше, але якщо у вас залишаться запитання після прочитання, ви можете задати їх нам написавши на нашу електронну пошту.

ЯКУ САМЕ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО У КОРИСТУВАЧІВ

Програма Businesstrainings, яку реалізує Karazinbusinessschool, представляє собою серію навчальних курсів. Ми збираємо ту інформацію, яка допомагає нам комунікувати з нашими користувачами, своєчасно надавати їм дані про наші нові продукти, сповіщати про плани та зміни в програмах заходів.

Ми збираємо інформацію декількома способами:
У момент реєстрації на курс у нас на сайті;
В індивідуальному порядку при проходженні учасником курсу.

Ці дані включають в себе наступне:
Прізвище, ім'я та по-батькові
Контактні дані: email, номер мобільного телефону
Загальні статистичні дані

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ОТРИМАНІ ДАНІ?

Ми використовуємо дані для зв'язку з нашими користувачами, а також для інформування їх про новини та поточні події.

Завдяки отриманим даним ми можемо підтримувати, поліпшувати, розвивати існуючі програми і продукти, а також створювати нові. Крім того, ці дані потрібні для того, щоб більш чітко розуміти нашу аудиторію, її, цілі, бажання, прагнення і плани, для того, щоб в майбутньому покращувати наш сервіс.

Якщо нам необхідно використовувати дані наших користувачів для цілей, які не згадані в цій політиці конфіденційності, ми завжди запитуємо у своїх користувачів попередню згоду.ЯК ЗМІНИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У НАС

Досить написати про своє бажання на emailtrainings.kbs@karazin.ua, або зателефонувати за номером телефону +38 (066) 3785-529, і озвучити його. Наша команда зробить все можливе, щоб швидко задовольнити ваше прохання.

Усі прохання отримати і виправити інформацію ми виконуємо швидко і безкоштовно за умови, що вони не пов'язані з надмірними технічними складнощами. Наша інформаційна служба функціонує таким чином, щоб мінімізувати ризик випадкового або навмисного пошкодження даних.ЧИ НАДАЄМО МИ ІНФОРМАЦІЮ ТРЕТІМ ОСОБАМ?

Ні. Ми не надаємо інформацію третім особам і не будемо цього робити в майбутньому. Вся зібрана інформація буде використовуватися нашою організацією виключно в цілях, які описані вище.ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

Для протидії несанкціонованому доступу до наших систем ми постійно вдосконалюємо способи зберігання, обробки і збору даних, це також відноситься і до фізичних заходів безпеки, для протидії несанкціонованому доступу до наших систем.

Обмежуємо нашим співробітникам і підрядникам доступ до персональних даних, а також накладаємо на них суворі договірні зобов'язання, за порушення яких передбачена серйозна відповідальність і штрафні санкції.

Політика конфіденційності поширюється виключно на курси, які реалізуються програмою Businesstrainings.В ЯКОМУ ВИГЛЯДІ МИ НАДАЄМО ІНФОРМАЦІЮ

Без дозволу нашої організації ніяка частина аудіо-відео-текстових матеріалів не може передаватися третім особам. Доступ до тренінгових матеріалів (аудіо-відео-текстові матеріали) надається в тому вигляді, в якому це вважає правильним організація. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Наша політика конфіденційності відповідає на основні питання:

Навіщо і які дані ми збираємо у користувачів?
Як в подальшому використовуються ці дані?

У цьому описі ми намагалися пояснити все якомога простіше, але якщо у вас залишаться запитання після прочитання, ви можете задати їх нам написавши на нашу електронну пошту.