Close
Ви маєте запитання? Напишіть нам!
ПІБ
Ваш E-mail
Ваш телефон
Поставити питання
 
Сертифікаційна програма
«Базовий курс з медіації»
Після успішного проходження програми учасники отримають сертифікат Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна про закінчення базового курсу з медіації (90 годин), що відповідає загальним вимогам щодо підготовки медіатора згідно ЗУ "Про медіацію".
Факти і цифри
листопада
початок навчання
викладачів практиків
нових компетенцій
годин
навчання
Зацікавилися?
Встигніть зареєструватися за промо ціною:
Ця програма для:
Тих, хто хоче працювати медіатором і вже має базову освіту

Юристів, нотаріусів, суддів, адвокатів

Менеджерів різних рівнів

HR-фахівців

Психологів

Тренерів та викладачів

Тих, хто хоче навчитися врегульовувати різні види конфліктів в професійному та особистому житті конструктивно

Програма тренінгу
Зацікавилися?
Встигніть зареєструватися за промо ціною:
Формат проведення тренінгу
 • Формат навчання: Онлайн
  - онлайн-трансляції на платформах Zoom та Moodle із доступом до записів занять
 • Модулі і практика
  - 48 годин практики (симуляцій в різних сферах)
  - 42 години теорії
Тренери
 • Світлана Петрова
  Міжнародний медіатор, фасилітатор, тренер, голова Центру права та посередництва. Співавтор ГІСМАОВК та координатор Мережі посередників ГІСМАОВК. Експерт та тренер з медіації та фасилітації діалогу міжнародних організацій (OSCE PСU, UNDP (United Nations), Humanitarian Dialogue, DRC, NRC, USAID). Почесний член Національної асоціації медіаторів України. Суддя Міжнародного конкурсу з медіації та переговорів. Професійно займається посередництвом у вирішенні конфліктів та медіацією з 2010 року.
 • Віктор Савченко
  к.ю.н, доцент Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, більше 10 років викладання. Сертифікований міжнародний медіатор Нідерландською Бізнес Академією. Учасник Темпус проєкту "Навчання альтернативному врегулюванню суперечок як підходу до забезпечення прав людини / TRADIR" та проєкту Еразмус + "Медіація: тренінги та трансформація суспільства / MEDIATS". Пройшов навчання та практику з медіації в Німеччині, Нідерландах, Іспанії, Латвії.
 • Олена Пархоменко
  к.е.н., доцент кафедри управління та адміністрування ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Міжнародний радник з медіації акредитований Нідерландською Бізнес Академією, учасник проєкту Erasmus+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства/MEDIATS», експерт проєкту «Медіаційні навички в соціальній сфері та сфері охорони здоров'я»
 • Крістіна Бабенко
  д.е.н., магістр програми "Менеджмент: Медіація", членкиня Національної Асоціації Медіаторів України.Сертифікований міжнародний медіатор Нідерландською Бізнес Академією, учасниця проєкту Erasmus+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства/MEDIATS»
 • Галина Кравченкова
  к.соц.наук, доцент кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, фахівець у сфері PR-комунікацій та оцінки ефективності комунікацій. Авторка та тренер навчальних курсів та тренінгів з комунікацій «PR технології», «Оцінка ефективності комунікативних кампаній», «Комунікативний аудит», «Ефективні стратегії і тактики PR», «Технології ефективних переговорів».
 • Хмель Наталія
  Психологиня, тренерка, медіаторка, фастлітаторка діалогів. Більше 20 років працюю з дітьми та дорослими. Є авторкою власних програм з комунікацій. Переможниця обласних конкурсів " Кращий за професією" та конкурсу авторських програм "Нові технології в новій школі".
По закінченню курсу
Ви отримаєте:
Сертифікат про завершення програми від Karazin Business School Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (3 ECTS)

Повний комплект матеріалів програми та приємні сюрпризи

Нові корисні знайомства

Отримані навички
Всі занняття проводяться
в інтерактивному форматі
Якісний склад викладачів програми, які мають європейський досвід
Постійний супровід учасників нашими експертами протягом всієї програми
ПІДВИЩЕННЯ ВЛАСНОЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ
НА РОБОТІ
Великий обсяг практичної частини, що охоплюють всі сфери діяльності

Розширення кола
корисних знайомств

Комфортний графік занять
Сертифікат провідного університета України за всіма міжнародними рейтингами

8 листопада 2022 року
старт тренінгуВстигніть зареєструватися за промо ціною: