ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Будь-яка інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для вільного вивчення користувачами сайту. Наша команда докладає всіх зусиль для того, щоб надавати достовірну та корисну інформацію, яка відповідатимезапитам користувачів сайту. Але при цьому ми не виключаємо можливості помилок на сайті.

На цьому сайті, як і на будь-якому іншому, можуть знаходитись посилання на сторонні сайти. Знаходження таких посилань на нашому сайті несе довідковий характер. Це не означає, що ми згодні або не згодні в тій чи іншій мірі з вмістом сторонніх сайтів. Ми ні в якому разі не несемо відповідальності за зміст цих сайтів і за зміни, які на них відбуваються. Так само ми не несемо відповідальності за завдану шкоду, яку міг отримати користувач за відвідування сторонніх сайтів.

Ми не несемо відповідальності за те, що людина, яка проходить наші тренінги доб'ється таких же результатів, як й інші люди, які пройшли наші тренінги. Досягнення результатів і поставлених цілей залежить в цілому від самої людини. Ми не несемо відповідальності за всі хороші або погані відгуки, які залишають люди в інтернеті на різних інтернет ресурсах.

Всі відгуки на даному сайті є лише заявами конкретних людей, які дали дозвіл на їх публікацію. Результат, якого досяг кожен учасник, індивідуальний. Інформація в відкликання надана учасником тренінгу. Ми не несемо відповідальності за достовірність інформації.